Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:

ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
redakcja@

Aleksandra
Redaktor Naczelny

Hej! Jestem Aleksandra – słowem maluję swoje marzenia. Wędrówka po literackich ścieżkach to moje życiowe powołanie. Jako redaktor na tym blogu, łączę pasję z profesjonalizmem. Moim celem jest odkrywanie piękna w każdym zdaniu i przekazywanie go Tobie. Teksty, które tworzę, kuszą wyobraźnię i poruszają serca czytelników. Chcę, abyś znalazł tu inspirację, radość i chwilę wytchnienia od codzienności. Wkraczaj ze mną w świat literatury, gdzie słowa nabierają życia, a emocje płyną strumieniem. Czekają tu na Ciebie historie, które zapadną Ci w pamięć na zawsze.

Martyna
Redaktor

Cześć! Jestem Martyna, pasjonuję się słowem od najmłodszych lat. Jako redaktor na tym blogu, zapraszam Cię w literacką podróż pełną emocji i inspiracji. Moje pióro maluje barwne obrazy, a słowa układają się w magiczne opowieści. Z miłością podchodzę do każdego tekstu, starając się dotknąć serc czytelników. W moim świecie literatury, odkryjesz historie, które poruszą Cię do głębi i pozostawią piętno na zawsze. Dołącz do naszej kreatywnej społeczności i pozwól się zainspirować pięknem słowa!

PiotrM

Piotr
Redaktor

Cześć! Jestem Piotr, redaktorem z zamiłowaniem do piękna słowa. Mój świat to literacka gra zmysłów, gdzie każde zdanie to tkanina emocji. Piszę z pasją, chcąc dotknąć serca każdego czytelnika. Słowa układam w opowieści, które przenoszą do odległych krain wyobraźni. Moim celem jest wydobywanie esencji historii, które oczarują i skradną Wasze serca. Na moim blogu znajdziesz odrobinę magii, wzruszeń i inspiracji na każdy dzień. Zapraszam Cię do wspólnej podróży przez litery, gdzie piękno tkwi w najmniejszych detalach. Razem stworzymy magiczny świat wyobraźni i słowa, które pozostaną na zawsze w pamięci.

Radosław
Redaktor


Hej! Jestem Radosław i słowo to mój towarzysz życia. Jako redaktor na tym blogu, tworzę mosty z literaturą, które przekraczają granice wyobraźni. Słowa są moim pędzlem, a zdania kształtują się jak pejzaże z emocji. Każdy tekst jest dla mnie osobistą podróżą, której celem jest dotarcie do serc czytelników. Moją misją jest inspiracja, która otwiera drzwi do nieodkrytych światów. Na blogu znajdziesz historie, które podzielą się swoją mądrością i dają ukojenie dla duszy. Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania magii słowa i poznawania siebie na nowo. Razem stworzymy piękno, które przetrwa przez wieki.